logo
popis
 
NABÍDKA SLUŽEB

PROJEKČNÍ ČINNOST

Nabízíme kompletní projekční činnost při navrhování staveb pro bydlení (rodinné a bytové domy) a budov občanské vybavenosti (administrativa, vzdělávání, zdravotnictví, kultura, obchod, výroba...).

Máme zkušenosti s projekty novostaveb, rekonstrukcemi stávajících objektů (stavební úpravy, nástavby, přístavby, vestavby…) a se zateplováním všech typů pozemních staveb.

Dáváme přednost individuálním řešením šitým na míru každého zákazníka před typovými projekty z katalogů. Zároveň se v nejvyšší možné míře snažíme respektovat zásady energeticky úsporného stavění.

(více)

INŽENÝRSKÁ ČINNOST

Nabízíme kompletní inženýrskou činnost od investorského zájmu, přes vyřízení všech potřebných náležitostí na úrovni územního a stavebního řízení a výběru dodavatele stavby. Dále poskytujeme inženýrskou činnost související s realizací stavby (technický dozor stavebníka), jejím dokončením a předáním do užívání.

(více)

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Nabízíme odborné poradenství v oboru energeticky úsporné výstavby. Vysvětlíme Vám základní principy energeticky úsporných staveb, doporučíme vhodné stavební materiály, výrobky a technologie.

Možnost provedení termovizních měření a zkoušky průvzudšnosti obálky objektu.

Zajišťujeme poradenské služby ve všech fázích projektování a realizace stavby, včetně výběru vhodného dodavatele nebo organizace výběrových řízení.

(více)

PRŮKAZY ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV

Nabízíme vypracování Průkazu energetické náročnosti budovy dle současné legislativy, který je nutný k pronájmu či prodeji Vaší nemovitosti.

(více)

Copyright © Projekce Valenta 2015AKTUÁLNĚ

logo NZU

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Na letošní rok je vypsána výzva pro rodinné i bytové domy! Veškeré informace zde.

PRŮKAZY ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Nabízíme vypracování Průkazu energetické náročnosti budovy. Více informací zde.


RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Michal Valenta

+420 776 233 099 valenta.michal@centrum.cz